Бюро перекладів у Києві

Бюро перекладів «Держпереклад у Києві запрошує до співпраці. Ми перекладаємо документи та інші текстові файли на більш ніж 50 мов. Нам під силу завдання будь-якої складності, адже в штаті бюро працюють провідні лінгвісти столиці. До нас звертаються в самих різних випадках, адже якісний професійний переклад документів потрібно для:


• переїзду на постійне місце проживання за кордон;


• навчання в країнах Європи, Америки;


• медичного туризму;


• зовнішньоекономічного співробітництва та вирішення інших завдань.


У ситуаціях, коли перекладений документ повинен мати таку ж юридичну силу, як і джерело, замовляють переклад з нотаріальним засвідченням. Для легалізації печаток і штампів можна замовити апостиль.


Переваги Держпереклад


Щорічно ми виконуємо тисячі мовних проектів. Нам довіряють, тому що:


• «Держпереклад» - це бюро перекладів з більш, ніж 10-річним досвідом роботи. Наш авторитет підтверджується великим числом постійних клієнтів. Обслуговуємо як бізнес-клієнтів, так і приватних осіб, надаючи повний спектр сертифікованих послуг з перекладу всієї особистої й професійної документації.


• в штаті працюють фахівці різних напрямків, а будь-який текст буде перекладений з урахуванням термінологічних нюансів конкретної спеціалізації. Якість нашої роботи є похідним від можливостей нашого співтовариства професіоналів, чий досвід і таланти охоплюють широкий спектр областей. Ми маркетологи, лінгвісти, творці контенту, юридичні та медичні експерти, фахівці в різних технологіях і галузях.


• ми приймаємо в роботу будь-які проекти. Перекласти сайт? - ми маємо великий досвід у сфері адаптації онлайн-контенту до нових мов і регіонів. Потрібно нотаріальний переклад з апостилем? Терміново потрібно перекласти наукову працю? А може - любовний роман або технічний посібник? Немає проблем! Завжди знайдемо фахівця і виконаємо роботу в кращому вигляді.


• мінімальні терміни виконання. Ми знаємо, що часто переклад потрібен в конкретні (зазвичай стислі) терміни. Ми завжди увійдемо в положення, виконаємо все до потрібної години. Бюро Держпереклад - ніколи не зриває встановлені терміни, так ми цінуємо час і довіру наших клієнтів.


• комфортна співпраця. Звернувшись в бюро перекладів «Держпереклад» у Києві, ви самі вибираєте зручні умови співпраці. Можна надіслати документ кур'єром, електронною поштою, принести особисто - в паперовому вигляді або на USB-накопичувачі - як вам зручно. Також передбачені різні форми оплати замовлення.


Особливості співробітництва


Переклади, включаючи засвідчені нотаріусом, апостиль та легалізація документів - дуже конкурентний сегмент послуг в українській столиці.


При цьому протягом багатьох років бюро «Держпереклад» залишається лідером. Утримувати лідируючі позиції нам дозволяє не тільки суворе дотримання якісних стандартів, але й доступні ціни на послуги перекладу в Києві.


Бюро «Держпереклад» - міжнародна перекладацька компанія в Україні, яка пропонує повний спектр професійних мовних рішень, включаючи нотаріальні переклади та легалізацію, допоможе подолати будь-які лінгвістичні кордони, завойовувати нові міжнародні ринки або вирішити будь-які приватні завдання.


04.06.2021